Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

FAQ

 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin?

  Im wcześniej tym lepiej. Czasami termin jest oblegany, a czasami pozostanie wolny na długi czas.

 • Czy można zarezerwować termin przez internet?

  Tak! Rezerwacja wiąże się z wpłatą zaliczki na konto firmowe.

 • Dron na ślubie i weselu?

  Ujęcia z drona niewątpliwie wzbogacają Wasz film, ale aby je wykonać muszą zostać spełnione odpowiednie warunki:

  Możliwość lotu zgodnie z polskimi przepisami. Naruszenie przestrzeni powietrznej podczas lotu może być bardzo niebezpieczne i jest zagrożone karą pozbawienia wolności.Polska została podzielna na wiele stref lotów z różnymi ograniczeniami, dlatego najlepiej podać nam miejsca lotów a my upewnimy się czy lot jest możliwy.

  Znaczenie ma również pogoda, mocne porywy wiatru utrudniają nagranie stabilnych ujęć i powodują zagrożenie bezpieczeństwa. Podczas deszczu loty dronem są wykluczone.

  Bardzo istotnym elementem jest otoczenie filmowanego obiektu bo jak wiadomo z góry widać więcej dlatego sprawdźcie otoczenie np. swojego domu, kościoła, sali weselnej i sami oceńcie czy możliwe są estetyczne ujęcia bo czasami np. stara zabudowa lub plac budowy w pobliżu dyskwalifikuje miejsce lotów.

  Informujemy, że posiadamy świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego oraz ubezpieczenie OC, które jest wymagane do wykonywania lotów komercyjnych na terenie Polski. • Kiedy sesja plenerowa?

  Polecamy sesję plenerowa najlepiej w inny dzień ( Pon- Pt ) może być wraz z fotografem. Miejsce ustalamy indywidualnie zależnie od Waszych preferencji. Do dyspozycji jesteśmy tylko dla Was przez cały dzień. 

 • Jak długo czeka się na film?

  Czas realizacji około 6 miesięcy liczony od momentu wykonania sesji plenerowej. Może zdarzyć się przyspieszenie lub lekkie opóźnienie. Zależne jest to od terminu ślubu oraz bieżącego obciążenia pracą.

 • Czy realizujecie zlecenia na terenie całego kraju?

  Tak! Ale musicie się liczyć z dodatkowymi kosztami nie tylko dojazdu ale również noclegów.(wszystko zależne jest od odległości) W celu ustalenia ceny prosimy o zapytanie na email wraz z orientacyjnym podaniem miejsc Waszego wyjścia, kościoła oraz sali weselnej

 • Czy zawsze sami realizujecie zamówienia? Czy zatrudniacie podwykonawców?

  Zlecenia w całosci włacznie z plenerem i montażem realizujemy zawsze sami.

 • Czy będziecie nam mówić jak mamy sie zachowywać i co mamy robić w trakcie filmowania?

  Nie! Macie być swobodni i przeżyć ten wyjątkowy dla was dzień w sposób naturalny. Natomiast w trakcie sesji plenerowej służymy dobra radą:)

© 2022 Wedding Cinema
Wykonanie: Studio Medio